Przejdź do treści

Kampery Randger – nowy kamper na randger-kampery.pl

Randger - francuska marka koncernu Trigano...

"...Because life is made of discoveries, Randger accompanies you everywhere"

Randger to nowa marka kamperów typu Van, stworzona z myślą o realizacji Twoich podróżniczych marzeń. Planujesz wycieczkę na południe Europy? Pragniesz zwiedzić Skandynawię? Wyjechać na weekend z przyjaciółmi? Randger jest zawsze gotowy!

Nasze kampery mają wszystko, czego potrzebujesz, aby komfortowo spędzić każdy wyjazd. Zwarta kubatura, szybka zamiana strefy dziennej na nocną – te cechy kamperów Randger umożliwiają sprawne i wygodne przemieszczanie się.

Randger oferuje szeroką gamę modeli od najbardziej kompaktowych po najbardziej przestronne.

Kampery "Made in France" grupy Trigano

Zaprojektowane i wyprodukowane we Francji w fabryce Perigord w niewielkiej historycznej miejscowości Brantome obok Bordeaux. Marka Randger należy do grupy Trigano – największego europejskiego koncernu produkującego pojazdy turystyczne.

Nowoczesny zakład produkcyjny, komponenty renomowanych dostawców oraz rozbudowana sieć dealerów to gwarancja wysokiej jakości. Cykl projektowania opiera się na niezwykle rygorystycznym wyborze odpowiednich materiałów użytych do realizacji. Wykorzystane „know how” grupy Trigano do stworzenia nowoczesnej linii produkcyjnej daje gwarancję dopracowanych i dobrze wykonanych kamperów.

JAKOŚĆ

Nowoczesny zakład produkcyjny; odpowiedni dobór materiałów

IZOLACJA

Maksymalna izolacja – zarówno latem jak i zimą

ŁADUNEK

Odpowiednia ilość schowków i szafek

SZCZEGÓŁY

Tylko renomowane podzespoły